Günəş enerjisi üçün CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniatür Dövrə Kəsicisi
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 DC MCB miniatür dövrə açarları elektrik cihazlarını və digər yük avadanlıqlarını həddindən artıq yüklənmə və qısaqapanma problemlərindən qorumaq funksiyasına malikdir, həmçinin dövrə təhlükəsizliyini qoruya bilər. DC MCB-nin əksəriyyəti yeni enerji, günəş fotovoltaik və s. kimi bəzi birbaşa cərəyan sistemlərindən istifadə edir. DC MCB-nin gərginlik vəziyyətləri ümumiyyətlə DC 12V-1000V arasındadır və nominal cərəyan 63A-a qədər ola bilər.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 1P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 250V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+70℃ |
| Əyri növü | C |
| Çirklənmə dərəcəsi | 3 |
| Hündürlük | ≤ 2000 m |
| Maksimum naqil tutumu | 25 m㎡ |
| Quraşdırma | 35 mm DIN Dəmir Yolu |
| Xətt daxil olan növü | Üst |
Üstünlük
1. Cihazı qısaqapanma cərəyanından və həddindən artıq yüklənmə cərəyanından qoruyun.
2. Kompakt Ölçü: DC MCB-ləri kompakt və yer qənaət etmək üçün hazırlanmışdır ki, bu da onları kiçik elektrik panellərində və avadanlıqlarında istifadə üçün ideal edir.
3. Asan Quraşdırma: DC MCB-ləri asan quraşdırma üçün nəzərdə tutulmuşdur və DIN raylarına və ya birbaşa panelə quraşdırıla bilər.
Polyaklar
Tətbiq
DC MCB Miniatür dövrə açarı yeni enerji, günəş fotovoltaik enerjisi və s. kimi bəzi birbaşa cərəyan sistemlərində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 12 ədəd, xarici qutuda 240 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malikdir və məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənir.
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Niyə bizi seçirsiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









