CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 DC MCB miniatür dövrə açarı elektrik cihazlarını və digər yük avadanlıqlarını həddindən artıq yüklənmə və qısaqapanma problemlərindən qoruya və dövrə təhlükəsizliyini qoruya bilər. DC MCB-nin əksəriyyəti günəş enerjisi sistemləri, batareya ehtiyat sistemləri, yeni enerji və s. kimi bəzi birbaşa cərəyan sistemlərindən istifadə edir.
Miniatür DC elektrik açarları DC dövrələrini elektrik nasazlıqlarından qorumaq üçün etibarlı və səmərəli bir həlldir və kompakt ölçüləri, sürətli sönmə və yüksək qırılma qabiliyyəti onları geniş tətbiq sahələrində populyar seçim halına gətirir.
DC MCB-nin gərginlik vəziyyətləri ümumiyyətlə DC 12V-1000V arasındadır və nominal cərəyan 63A-a qədər ola bilər.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 2P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 500V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+70℃ |
| Əyri növü | C |
| Çirklənmə dərəcəsi | 3 |
| Hündürlük | ≤ 2000 m |
| Maksimum naqil tutumu | 25 m㎡ |
| Quraşdırma | 35 mm DIN Dəmir Yolu |
| Xətt daxil olan növü | Üst |
Üstünlük
1. Sürətli Söndürmə: DC MCB-ləri elektrik nasazlığı halında tez bir zamanda sönmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da avadanlıqların və naqillərin zədələnməsinin qarşısını almağa kömək edir.
2. Yüksək Qırılma Tutumu: DC MCB-ləri müxtəlif qırılma tutumlarında mövcuddur, bu da onların yüksək səviyyəli cərəyanı söndürmədən idarə edə bilməsi deməkdir.
3. Etibarlı Performans: DC MCB-ləri uzun xidmət müddəti ərzində etibarlı və ardıcıl performans təmin etmək üçün hazırlanmışdır ki, bu da texniki xidmət və dəyişdirmə xərclərini azaltmağa kömək edir.
4. Asan Quraşdırma: DC MCB-ləri asan quraşdırma üçün nəzərdə tutulmuşdur və DIN raylarına və ya birbaşa panelə quraşdırıla bilər.
Polyaklar
Tətbiq
DC MCB Miniatür dövrə açarları MCB yeni enerji, günəş fotovoltaik sistemləri və s. kimi bəzi sabit cərəyan sistemlərində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 6 ədəd, xarici qutuda 120 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malik məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir.
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Niyə bizi seçirsiniz?
1. MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... və s. məhsullarının istehsalında 10 ildən çox təcrübəyə malikdir.
2. Komponent istehsalından məhsulların tam yığılmasına, sınaqdan keçirilməsinə və müntəzəm nəzarət altında olmasına qədər tamamlanmış sənaye zənciri.
3. ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatları ilə məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənir.
4.Professional texniki heyət, OEM və ODM xidməti göstərə bilər, rəqabətli qiymət təklif edə bilər.
5.Sürətli çatdırılma müddəti və yaxşı satış sonrası xidmət.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










