CMTB1-63DC 4P DC Günəş MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 DC MCB miniatür dövrə açarı elektrik cihazlarını və digər yük avadanlıqlarını həddindən artıq yüklənmə və qısaqapanma problemlərindən qoruya və dövrə təhlükəsizliyini qoruya bilər. DC MCB-nin əksəriyyəti yeni enerji, günəş fotovoltaik və s. kimi bəzi birbaşa cərəyan sistemlərindən istifadə edir. DC MCB-nin gərginlik vəziyyətləri ümumiyyətlə DC 12V-1000V arasındadır və nominal cərəyan 63A-a qədər ola bilər.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal cərəyan (A) | 1A - 63A |
| Polyaklar | 4P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 1000V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+70℃ |
| Əyri növü | C |
| Çirklənmə dərəcəsi | 3 |
| Hündürlük | ≤ 2000 m |
| Maksimum naqil tutumu | 25 m㎡ |
| Quraşdırma | 35 mm DIN Dəmir Yolu |
| Xətt daxil olan növü | Üst |
Üstünlük
1. Dövrələrin qısaqapanma cərəyanından qorunması
2. Dövrələrin həddindən artıq yüklənmə cərəyanından qorunması
3.Yüksək qırılma qabiliyyəti
4. Gözəl dizayn və quraşdırmaq asandır
Polyaklar
Tətbiq
DC MCB Miniatür dövrə açarları MCB yeni enerji, günəş fotovoltaik sistemləri və s. kimi bəzi sabit cərəyan sistemlərində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 3 ədəd, xarici qutuda 60 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malik məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir.
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Niyə bizi seçirsiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








