CMTB1-63DC 3P DC Günəş MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 DC MCB miniatür dövrə açarları müxtəlif ölçülərdə və reytinqlərdə mövcuddur və günəş enerjisi sistemləri, batareya ehtiyat sistemləri, dəniz və avtomobil sistemləri və sənaye maşınları da daxil olmaqla geniş tətbiq sahələrində istifadə edilə bilər.
DC MCB-nin gərginlik vəziyyətləri ümumiyyətlə DC 12V-1000V arasındadır və nominal cərəyan 63A-a qədər ola bilər.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal cərəyan (A) | 1A-63A |
| Polyaklar | 3 |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 750V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+70℃ |
| Əyri növü | C |
| Çirklənmə dərəcəsi | 3 |
| Hündürlük | ≤ 2000 m |
| Maksimum naqil tutumu | 25 m㎡ |
| Quraşdırma | 35 mm DIN Dəmir Yolu |
| Xətt daxil olan növü | Üst |
Üstünlük
1. Həddindən artıq yüklənmə və qısaqapanmadan qorunma
2. Söndürmə Xüsusiyyətləri: DC MCB-ləri, DC gərginliyinin fərqli təbiətinə görə AC MCB-ləri ilə müqayisədə fərqli bir sönmə xüsusiyyətinə malikdir.
3. Gərginlik Reytinqi: DC MCB-ləri, adətən 12V ilə 1000V DC arasında dəyişən DC dövrələri üçün xüsusi olaraq gərginlik reytinqinə malikdir.
4. Qövs Kəsilməsi: DC MCB-ləri, AC qövslərindən fərqli davranan DC qövslərini kəsmək üçün hazırlanmışdır.
Polyaklar
Tətbiq
DC MCB Miniatür dövrə açarları bəzi birbaşa cərəyan sistemlərində, məsələn, yeni enerji, günəş fotovoltaikləri, elektrik stansiyaları və sənaye müəssisələrində geniş istifadə olunur ...
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 4 ədəd, xarici qutuda 80 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malik məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir.
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Niyə bizi seçirsiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











