CMTB1-63H 4P Yüksək Qırılma Tutumu Mcb Miniatür Dövrə Qırıcısı
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 miniatür elektrik açarı cərəyanı qısaqapanmadan və həddindən artıq yüklənmədən qoruya bilər, həmçinin enerji sisteminin nadir hallarda ötürülməsi və çevrilməsi kimi istifadə edilə bilər. Miniatür elektrik açarı istənilən elektrik sisteminin vacib bir hissəsidir, elektrik təhlükələrindən etibarlı qorunma təmin edir və elektrik dövrələrinin və cihazlarının təhlükəsiz və səmərəli işləməsini təmin edir.
| Məhsulun adı | Miniatür Dövrə Kəsicisi MCB |
| Model № | CMTB1-63 4P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 4P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 400/415V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Rəng | ağ və boz |
| Xidmət | OEM və ODM |
Polyaklar
Tətbiq
MCB Miniatür dövrə açarları peşəkardır və bina, yaşayış, sənaye tətbiqlərində, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Üstünlük
1. Dövrələrin qısaqapanma cərəyanından qorunması
2. Dövrələrin həddindən artıq yüklənmə cərəyanından qorunması
3.Yüksək qırılma qabiliyyəti
4. Gözəl dizayn və quraşdırmaq asandır
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 3 ədəd, xarici qutuda 60 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
Mutai ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malikdir və məhsullar CCC, CE, CB ... və s. sertifikatlarından keçir.
Əsas Bazar
Məhsullar, xüsusən də Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarındakı müştərilər tərəfindən məmnuniyyətlə qarşılanır.
1. Əsas məhsullar: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... və s.
2. Komponent istehsalından məhsulların tam yığılmasına, sınaqdan keçirilməsinə və müntəzəm nəzarət altında olmasına qədər tamamlanmış sənaye zənciri.
3. ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatları ilə məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənir.
4.Professional texniki heyət, OEM və ODM xidməti göstərə bilər, rəqabətli qiymət təklif edə bilər.
5.Sürətli çatdırılma müddəti və yaxşı satış sonrası xidmət.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













