MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 miniatür elektrik açarı, həddindən artıq yüklənmə və qısaqapanmalardan qorunmaq üçün elektrik sistemlərində geniş istifadə olunur. MCB həmçinin enerji sisteminin nadir hallarda ötürülməsi və çevrilməsi kimi də istifadə edilə bilər. Miniatür elektrik açarları yaşayış yerlərindən sənaye sahələrinə qədər geniş tətbiq dairəsi üçün uyğundur və işıqlandırma, istilik və mühərrik idarəetmə dövrələrində geniş istifadə olunur.
| Məhsulun adı | Miniatür Dövrə Kəsici |
| Model № | CMTB1-63 2P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 2P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 400/415V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Rəng | Ağ və boz |
| Xidmət | OEM və ODM |
Polyaklar
Tətbiq
Miniatür elektrik açarları binalarda, yaşayış yerlərində, sənaye tətbiqlərində, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Üstünlük
1. Qısaqapanma cərəyanının və həddindən artıq yüklənmə cərəyanının qorunması, həmçinin enerji sisteminin nadir hallarda ötürülməsi və çevrilməsi kimi istifadə edilə bilər.
2. Kompakt ölçü: MCB-lər kiçik və yığcam olmaq üçün hazırlanmışdır ki, bu da onların quraşdırılmasını və elektrik panellərinə və paylama lövhələrinə yerləşdirilməsini asanlaşdırır.
3. Tez sönmə: MCB-lər həddindən artıq yüklənmə və ya qısaqapanma halında tez bir zamanda sönmək üçün nəzərdə tutulmuşdur ki, bu da elektrik avadanlıqlarının zədələnməsinin və insanlar üçün potensial təhlükələrin qarşısını almağa kömək edir.
4.Yüksək qırılma qabiliyyəti
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 6 ədəd, xarici qutuda 120 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malik məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir.
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












