Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 miniatür dövrə açarı cihazı qısaqapanmadan və həddindən artıq yüklənmədən qoruya bilər, həmçinin enerji sisteminin nadir hallarda ötürülməsi və çevrilməsi üçün də istifadə edilə bilər. MCB qabaqcıl quruluşa, etibarlı performansa, yüksək qırılma qabiliyyətinə, zərif görünüşə və s. malikdir. Qabıq və hissələr zərbəyə davamlılıq və güclü alov gecikdirici xüsusiyyətlər təklif edən materiallardan hazırlanmışdır.
| Məhsulun adı | MCB Miniatür Dövrə Kəsici |
| Model № | CMTB1-63 3P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 3P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 400/415V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Rəng | Ağ + qırmızı |
| Xidmət | OEM və ODM |
Əyri
Polyaklar
Üstünlük
1. Kiçik və kompakt ölçüdə, quraşdırılması asandır
2. Qısa cərəyan, həddindən artıq yüklənmə, yüksək qırılma qabiliyyətinin xüsusiyyəti
3. elektrik nasazlıqlarına qarşı etibarlı qorunma təmin edə bilər və beynəlxalq təhlükəsizlik standartlarına cavab vermək üçün sınaqdan keçirilmişdir.
Tətbiq
MCB məhsulları bina, yaşayış, sənaye tətbiqləri, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 4 ədəd, xarici qutuda 60 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Əsas Bazar
Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya Bazarı.
Niyə bizi seçirsiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













