MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatür Dövrə Kəsici
Məhsul Təfərrüatları
CMTB1-63 miniatür dövrə açarı cihazı qısaqapanmadan və həddindən artıq yüklənmədən qoruya bilər, həmçinin enerji sisteminin nadir hallarda ötürülməsi və çevrilməsi kimi istifadə edilə bilər. MCB qabaqcıl quruluşa, etibarlı performansa, yüksək qırılma qabiliyyətinə, zərif görünüşə və s. malikdir. Qabıq və hissələr zərbəyə davamlı, güclü alov gecikdirici xüsusiyyətə malik materialdan hazırlanmışdır.
MCB-lər tək qütblü, iki qütblü və üç qütblü konfiqurasiyalarda mövcuddur və hər qütb ayrı bir dövrəni qoruya bilir.
| Məhsulun adı | MCB Miniatür Dövrə Kəsici |
| Model № | CMTB1-63 1P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 1P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Rəng | Ağ + boz |
| Xidmət | OEM və ODM |
Polyaklar
Tətbiq
MCB Miniatür dövrə açarları peşəkardır və bina, yaşayış, sənaye tətbiqlərində, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Üstünlük
1. Qısaqapanma cərəyanının və həddindən artıq yüklənmə cərəyanının qorunması
2.Yüksək qırılma qabiliyyəti və sürətli açılma
3. Kompakt ölçü: MCB-lər kiçik və kompakt olmaq üçün hazırlanmışdır ki, bu da onların quraşdırılmasını və elektrik panellərinə və paylama lövhələrinə yerləşdirilməsini asanlaşdırır.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 12 ədəd, xarici qutuda 240 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Sual-cavab
ISO 9001, ISO14001 idarəetmə sistemi sertifikatlarına malik məhsullar beynəlxalq CCC, CE, CB sertifikatları ilə təsdiqlənmişdir.
Əsas Bazar
Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya və s.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












