MUTAI CMTB1LE-63 3P Qalıq Cərəyanla İşləyən Dövrə Kəsici RCBO
Məhsul Təfərrüatları
Artıq Cərəyandan Qoruyucu (RCBO) funksiyalı qalıq cərəyan dövrə açarı, qalıq cərəyan cihazının (RCD) və miniatür dövrə açarının (MCB) funksiyalarını tək bir cihazda birləşdirən elektrik təhlükəsizlik cihazıdır.
CMTB1LE-63 Qalıq Cərəyanla İşləyən Dövrə Kəsici insanları və enerjini elektrik şokundan, qısaqapanmadan, həddindən artıq yüklənmə nasazlıqlarından qoruya bilər. RCBO əsasən kommersiya və yaşayış binalarında istifadə olunur. IEC61009-1 standartına uyğundur.
| Məhsulun adı | RCBO Qalıq Cərəyanla İşləyən Dövrə Kəsicisi |
| Model № | CMTB1LE-63 3P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 3P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 400V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Nominal qalıq işləmə cərəyanı | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Əyri
Kontur və Quraşdırma ölçüsü (mm)
Üstünlük
1. Dövrələrin qısaqapanma cərəyanından, həddindən artıq yüklənmə cərəyanından və torpaq sızmasından qorunması
2. Quraşdırılması asandır: RCBO-lar adətən kompakt və quraşdırılması asandır, bu da onları kiçik məkanlarda və ya dar ərazilərdə istifadə üçün ideal edir.
Polyaklar
Tətbiq
MCB Miniatür dövrə açarları peşəkardır və bina, yaşayış, sənaye tətbiqlərində, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 2 ədəd, xarici qutuda 40 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Əsas Bazar
MUTAI Electric şirkəti Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya bazarına diqqət yetirir.
Niyə bizi seçirsiniz?
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













