MUTAI CMTB1LE-63 2P Qalıq Cərəyanla İşləyən Dövrə Kəsici RCBO
Məhsul Təfərrüatları
RCBO, torpaqlama qüsurları və həddindən artıq cərəyanlar nəticəsində yaranan elektrik şoku və yanğın təhlükələrindən qoruyur. O, nasaz naqillər, zədələnmiş izolyasiya və ya nasaz elektrik avadanlıqları səbəbindən baş verə bilən, adətən qalıq cərəyanlar kimi tanınan yerə cərəyan sızmalarını aşkarlayır və dayandırır. Bundan əlavə, o, həmçinin qısaqapanmalar və ya həddindən artıq yüklənmiş dövrələr nəticəsində yarana bilən həddindən artıq cərəyanlardan da qoruyur.
RCBO-lar adətən yaşayış və kommersiya binalarında, eləcə də sənaye tətbiqlərində istifadə olunur. Onlar xüsusilə fərdi dövrə qorunmasının tələb olunduğu hallarda, məsələn, mətbəxlərdə, vanna otaqlarında və elektrik avadanlıqlarının su ilə təmasda olma ehtimalı olan digər yerlərdə faydalıdır.
| Məhsulun adı | RCBO Qalıq Cərəyanla İşləyən Dövrə Kəsicisi |
| Model № | CMTB1LE-63 2P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal cərəyan (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polyaklar | 2P |
| Nominal gərginlik Ue (V) | 230V |
| Qiymətləndirilmiş tezlik | AC 50/60Hz |
| Nominal qısaqapanma tutumu Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls gərginliyinə tab gətirən Uimp | 4000V |
| Ətraf mühitin temperaturu | -20℃~+40℃ |
| Ani buraxılış növü | CD |
| Nominal qalıq işləmə cərəyanı | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Əyri
Kontur və Quraşdırma ölçüsü (mm)
Üstünlük
1. Dövrələrin qısaqapanma cərəyanından qorunması
2. Dövrələrin həddindən artıq yüklənmə cərəyanından qorunması
3. Torpaq sızmasının qorunması
Polyaklar
Tətbiq
MCB binalarda, yaşayış yerlərində, sənaye tətbiqlərində, elektrik enerjisinin ötürülməsində geniş istifadə olunur.
Digərləri
Qablaşdırma
Daxili qutuda 3 ədəd, xarici qutuda 60 ədəd.
Xarici qutunun ölçüsü: 41*21.5*41.5 sm
Əsas Bazar
Yaxın Şərq, Afrika, Cənub-Şərqi Asiya, Cənubi Amerika, Rusiya Bazarı... və s.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












